Dámské a pánské jednoduché outfity

Komu se ještě nikdy nestalo, že otevřel šatní skříň a nevěděl, co na sebe, nechť zvedne ruku. Troufáme si říct, že minimálně polovina z vás, co čte tento článek, by pomyslnou ruku zvedla během mžiku. A není na tom vůbec nic špatného. Čím více oblečení máte, tím více se nůžky možností rozevírají a vy se pak ocitnete v situaci, kdy najednou sedíte před skříní a nevíte, co vybrat. Občas i odborník potřebuje kapku inspirace a právě od toho jsme tu pro vás.

546

 

V rámci našeho módního blogu 10k vám přinášíme inspiraci ve formě módních outfitů pro jakoukoliv příležitost. A protože se jedná o první díl, rozhodli jsme se začít s neformálními jednoduchými outfity, které oblečete téměř kamkoliv - do práce i do města.

Pánský outfit pro jakoukoliv příležitost

I u pánských outfitů se dá skvěle experimentovat, nicméně každý občas dostane chuť obléct na sebe něco klasického a jednoduchého. I obyčejné se však dá proměnit v neobyčejné za předpokladu, že použijete ty správné kousky oblečení.

1_1

 

Použité produkty u pánského outfitu

 

Dámský jednoduchý outfit

U dámských outfitů je možné popustit uzdu fantazii většinou o něco více, nicméně v tomto článku se zaměřujeme na jednoduché outfity, takže se budeme držet trochu více při zemi. Outfit jako je tento můžete bez okolků vytáhnout skoro kamkoliv - do práce, do školy, do města na nákupy nebo do kina. Kombinace barev jsou zpracovány tak, aby nepůsobily příliš extravagantně, ale přesto zde najdete doplňky, které outfit o něco více rozzáří.

 2_1

 

Použité produkty u dámského outfitu