Alexander McQueen

Alexander-Mcqueen-logo-10k

Nechte se unést McQueenovou temnou krásou a rafinovaností. Jeho propracované návrhy z netradičních materiálů vás uchvátí svojí inovativností a provokativností. Staňte se součástí legendy a vstupte do světa, kde se sny a vize stávají realitou. Jak jednou řekl: "Chci posílit ženy. Chci, aby se lidé báli žen, které oblékám." Jeho fúze kontrastů se stala podpisem jeho přelomového stylu.

Odkaz vizionáře

Alexander McQueen v roce 1992 vdechl život značce, která navždy změnila vnímání módy. Je to příběh rebela, který se stal legendou. Od skromných začátků v Londýně se vypracoval na jednoho z nejvýznamnějších módních návrhářů své generace. Jeho tragický odchod v roce 2010 zasáhl celý módní svět, ale jeho odkaz žije dále v jeho značce a v srdcích jeho fanoušků. Momentální značka patří pod Kering Group, světového lídra v oděvech a doplňcích, který zastřešuje celou řadu silných značek v oblasti luxusu, sportu a životního stylu.

Extravagantní a provokativní jízda

Módní přehlídky Alexandra McQueena se stávají nezapomenutelnými divadelními akcemi, kde emoce a provokace tvoří jejich jádro. Právě to nepochybně přitáhlo srdce fanoušků a udělalo ze značky symbol avantgardy. Estetika tohoto módního domu nejenže strhává konvence, ale také rozšiřuje hranice módního průmyslu. To, co dělá McQueena jedinečným, je jeho nezlomné odhodlání zbourat stereotypy a slavit individualitu. Neváhá experimentovat s netradičními materiály, jako jsou latex, peří a kůže, čímž přináší do módní scény nový rozměr. Inspiruje se tajemnými hloubkami lidské duše a přenáší je do elegantních a sofistikovaných kousků. Jeho návrhy nejen šokují a podněcují k zamyšlení, ale zároveň oslní svojí precizností a dokonalostí.

Silná emoce v každém kousku

McQueenova estetika je souhrou zdánlivých protikladů. Jemnost se pojí s odhodláním, minulost s přítomností a ladnost s razancí. Vášnivý a emocionální přístup k tvorbě je úzce spjat s hlubokou úctou k tradici a řemeslné dovednosti.

Symbol rebelie

Alexander McQueen je provokatérem na módním Olympu. Oděvy jsou protkány odvahou a oslovují ty, kteří se nebojí kráčet vlastní cestou. Je synonymem rebela, který dřímá v každém z nás a který se chce ukázat. Je odvahou projevit se, a právě na to jsou kousky této značky jako stvořené.

Inspirujte se jinými, jejichž značka inspirovala

Díváme se na mnohé celebrity a vidíme jejich sebevědomí a odhodlání, s jakým si razí své cesty životem a kariérou. Outfit je tím, co pomáhá dosahovat cílů, a to si uvědomili mnozí. Na scéně v oděvech značky Alexander McQueen oslnila Lady Gaga, Taylor Swift, Kelly Clarkson, Jessica Simpson, Jessica Alba nebo Emily Blunt. Kráčejte po stopách, které vedou k hvězdné budoucnosti, i vy.

Objevte sebevědomí a sílu v sobě s oblečením, které překračuje očekávání. 10k je váš průvodce tímto rebelským světem. Vydejte se na tuto cestu s naší nabídkou.

 PROHLÉDNOUT PRODUKTY ZNAČKY ALEXANDER MCQUEEN

 

9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem