Dámské batohy

Mini batůžky i prostorné vaky využijete kdykoliv budete potřebovat úložný prostor a zároveň módní doplněk. Dámské batohy představují funkční trend, který se dostal na mola světových značek díky všestranné praktičnosti. Navíc je způsob nošení váhy na ramenou mnohem zdravější a při cestování také bezpečnější. Kožený materiál, luxusní detaily ve zlatých a stříbrných barvách, potisky či prošívání přitom můžete hravě sladit s celým dámským šatníkem i dalšími dámskými doplňky.

Dámské značkové batohy se hodí pro každý styl

Dámské značkové batohy jsou mimo jiné oblíbené také díky tomu, že se dají skvěle kombinovat s jakýmkoliv outfitem. Zatímco na cesty vyrazte v teplákové soupravě a s větším batohem, do města doporučujeme menší kožený batoh dámský hodící se k džínám, šatům i sukni. Dámský značkový batoh dodá šmrnc elegantnímu, sportovnímu i outfitu v městském stylu. Záleží pouze na vás, jak ho budete stylizovat. 

Dámský batoh do města i do přírody

Bez dámského batohu se podobně jako bez kabelky neobejde žádná žena. Za ten vůbec nejoblíbenější kousek je považován již zmiňovaný kožený batoh, a to hlavně pro svou kvalitu a design. Z hlediska barev a odstínů ženy upřednostňují béžový batoh, tmavě modrý batoh a hnědý batoh. Největší klasikou ovšem stále zůstává černý dámský batoh. Další dominantou je dámský designový batoh z dílny světových módních značek, jako je Plein Sport, John Richmond nebo Gaudi.