Pánské kotníkové boty

Představují ideální řešení pro každodenní nošení i výjimečné okamžiky. Přináší maximální komfort a nejsou vhodné pouze pro zimní období, jak by se mohlo zdát. Pánské kotníkové boty se vám budou hodit i na podzim a na jaře. Luxusní kožené kotníkové boty unosíte do práce i pro volný čas. Nezáleží na tom, zda zrovna sáhnete po klasickém vzhledu elegantního gentlemana, nebo naopak dáte přednost urbanistickému stylu, značkové kotníkové boty jsou vždy sázkou na jistotu! Zaujmou vás prvotřídním designem, zpracováním i pečlivě vybranými materiály.

Hnědé versus černé kotníkové boty

Ačkoliv jsou černé kotníkové boty považovány za vůbec nejuniverzálnější typ pánské obuvi, hnědé kotníkové boty působí méně tvrdým dojmem, díky čemuž se ještě snadněji kombinují s dalším pánským oblečením a doplňky

Chybu ale rozhodně neuděláte ani s tmavě modrými kotníkovými botami. Ty lze podobně jako černé a hnědé modely obléct k džínám i elegantním kalhotám. Sluší jim to především s formálními outfity, ale obout je doporučujeme také k městskému a basic stylu. Jsou dokonce muži, kteří se pánské kotníkové boty nebojí obout ani k teplákovým soupravám, či naopak k pánskému obleku. Fantazii se v tomto případě meze nekladou. 

Nejoblíbenější modely pánských kotníkových bot

Velmi populární jsou mezi muži zimní kotníkové boty, se kterými si den užijete i přes nepřízeň počasí. Podobnou popularitu jako zimní boty sklízí kožené kotníkové boty chelsea. Tedy elegantní pánské kotníkové boty z kůže vhodné pro denní nošení i pracovní schůzky či výjimečné události. 

Opomenout nesmíme ani pánské workery poskytující originální vzhled a jedinečné pohodlí zcela bez kompromisů. Stylové pánské workery zajistí, že budou vaše nohy v suchu a teple kdykoliv a kdekoliv.  

Mnoho mužů často přemýšlí, jak kotníkové boty nosit. Vždy je důležité outfit přizpůsobit charakteru daných kotníkových bot. Je zřejmé, že elegantní a okázalé kožené chelsea boots se k teplákům a mikině příliš nehodí. Pokud ale budete styl bot respektovat a výběr pánského oblečení mu přizpůsobíte, nemůžete udělat chybu.