FENDI

fendi-logo-10k

Exkluzivita a elegance se setkávají v jednom slově - FENDI. Tato římská značka je chloubou Itálie a reprezentativní ukázkou toho, jak má módní unikát vypadat. Módní dům se proslavil především díky svým jedinečným kožešinám a kožešinovým doplňkům a zároveň myslí na to, aby vás oděl do prvotřídního luxusu od hlavy až po paty.

Z historie značky

Fendi konkuruje každému módnímu trendu již od roku 1925. To, co začalo jako rodinný byznys Adele a Edoarda Fendi, přerostlo do světového království elegance a nadčasové módy. V rodinné tradici dodnes pokračují i další generace rodiny a své kožešinové oděvní kousky dostaly na vrcholné příčky všech trendů. Kolekce postupovaly spolu se slovem FENDI a dnes se značka ve světě pyšní bohatou a stále kvetoucí nabídkou nejen těch nejlepších kožešin, ale i mnoha doplňků, jako například obuv, voňavky, sluneční brýle, ba dokonce i hodinky.

Řemeslná osvědčená kvalita

Jen málo oděvů na světě se může radovat z takové kvality a nádhery, jako italské kousky. Fendi zakládá svou prestiž na poctivé řemeslné práci, ze které vzniká nezaměnitelné oblečení, reprezentující téměř 100-letou výrobní tradici. Kvalitu výroby si značka neoblomně udržuje, přitom ale nezapomíná podnikat kroky vpřed. Nové kolekce jsou vždy v souladu s aktuální módou a jejich elegance tak přetrvává a roste.

Všestranné oblečení

S Fendi je člověk ve své kůži vždy a všude. Nejenže je toto oblečení kvalitní a oslnivé, ale také upoutá a neztrácí pozornost, kamkoliv se v něm pohnete. Nabízí designová trička s originálními motivy, která jsou jako stvořená do každé situace, což je další z bohatých předností značky. Spolu s minimalistickými, ale jakostními plavkami zažijete stylové léto a ostatní oděv se o vaši unikátní vizáž postará po zbytek celého roku.

Značka vždy vycházela vstříc každé věkové kategorii. Honosným designem se tak mohou pyšnit všichni, od mladých až po ty nejstarší. Fendi se pyšní svou nadčasovostí, a to dokazují všechny její kousky. Představuje jak minimalistické módní vychytávky, tak i oblečení s pestrým a veselým designem. Toto spojení estetiky a kvality odráží jak preciznost výroby těchto oděvů, tak i vaši osobnost a její jedinečnost.

8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem