Prada

Prada-logo-10k

Ďábelsky úchvatná a zároveň andělsky nádherná – to je Prada ve všech svých provedeních. Co začalo jako maloobchod, se v průběhu staletí vyvinulo v životní styl válcující celý svět. Značka je symbolem všech, kteří si cení kvality, originality a sebevyjádření. Celkově lze říci, že hvězdná pověst značky Prada a její důraz na udržení náskoku před trendy pravděpodobně posílí její pozici předního luxusního domu na další desetiletí. Značka zůstává příkladem toho, jak dělat věci jinak a diktovat tempo módy.

Značka, která píše dějiny

Příběh značky začal v roce 1913 v Miláně, kdy Mario Prada otevřel kožedělný obchod s názvem Fratelli Prada. Zaměřením se na prvotřídní materiály a řemeslné zpracování si značka rychle vybudovala reputaci a získala uznání. V roce 1919 se její kvalita dostala do pozornosti samotného italského královského domu, který si Pradu vybral jako svého oficiálního dodavatele. Toto ocenění přineslo značce právo zobrazit na svém ikonickém trojúhelníkovém logu savojský erb a uzel na provázku, čímž se posílila její reputace a stala se symbolem luxusu a prestiže pro italskou aristokracii a vyšší střední třídu.

Více než móda

Prada je mnohem víc než jen značka oblečení a doplňků. Představuje intelektuální a konceptualistický přístup k oblékání, který slaví individualitu a sebevyjádření. Značka se zaměřuje na kvalitu a trvalou hodnotu svých produktů a nabízí zákazníkům kousky, které se stanou nestárnoucími součástmi jejich šatníku. Zároveň se angažuje v oblasti ekologie a sociální odpovědnosti, čímž dokazuje, že její zájem sahá dál, než jen k módním trendům.

Ikona módních inovací

Inspirací pro jednotlivé kolekce jsou různé umělecké sféry jako film a fotografie a nabízí tak netradiční interpretaci reality. Nesvazovaná koncepty ani přísnými pravidly, estetika Prady již celé generace ovlivňuje tvůrčí mysl svým poselstvím kulturního osvobození, pokrývajícím všechny aspekty života. Móda značky nezůstává jen u produktů – prostřednictvím oblečení a doplňků ožívají myšlenky a ideály a stávají se nástrojem na odvážné sebevyjádření.

Estetika, která přetrvá

Prada se zaměřuje na tvorbu nadčasových oděvů a doplňků, které nikdy nevycházejí z módy. Oprávněně se pyšní svými řemeslnými tradicemi a dovedností italských výrobců. Designéři preferují klasické střihy a elegantní siluety, které hravě konkurují všem trendům. Neustále hledají nové způsoby, jak posouvat hranice a ovlivňovat módní průmysl. Značka je známá svými experimentálními kolekcemi, odvážnými designovými řešeními a avantgardní estetikou. Preciznost jejích skvostů je vidět v každém detailu, od designu a materiálů až po zpracování a prezentaci.

Proč se neoblékat jako Johnny Depp, Emma Watson, David Beckham nebo Olivia Rodrigo? Proč si nevybrat to své, ten pravý outfit, který podtrhne, kým jste? S Pradou jste vždy originálem a bujnost jejích kolekcí vám umožňují namíchat si vždy jedinečný outfit. Nahoďte se do příležitostí, které vám e-shop 10k přináší.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY ZNAČKY PRADA

 

1 položek celkem
prada detail logo black tricko (1)
+ další
12009/L

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem