Gucci

Gucci-logo-10k

Oblečte se do budoucnosti. Italská značka Gucci, která si podmanila celý svět, již více než 100 let udává směr trendů v celém módním průmyslu. Módní dům se zaměřuje na oslavu individuality a sebevyjádření a podporuje lidi v tom, aby byli sami sebou a nebáli se vyjádřit svůj vlastní styl. Od fanoušků celebrit až po luxusní spotřebitele, Gucci má elitní status jako dům, který definuje módu desetiletí po desetiletí.

Proč Gucci?

Protože je značkou, která patří k nejvíce uznávaným módním artiklům. Její pověst spočívá ve špičkových materiálech oděvů, precizních detailech designu a nádherném řemeslném zpracování, což ji činí favoritem pro ty, kteří touží po módě nejvyšší kvality. Fascinující svět Gucci nepřichází jen s nadčasovými ikonami, ale také s výrazným pocitem prestiže a nezaměnitelným šarmem. Milovníci této značky si užívají sofistikovanosti a elegance produktů, ale také výrazného poselství sebevědomí a originality každého z nich.

Značka, která píše historii elegance

Módní dům se zrodil v roce 1921 ve Florencii z vášně Guccia Gucciho k řemeslu a exkluzivním materiálům a rychle se stal synonymem vrcholu italské řemeslné dokonalosti. Její designy, nepřekonané v kvalitě a citlivosti pro detail, si již od počátků získaly srdce aristokracie a hollywoodských hvězd. Dnes je renomé oděvů a doplňků Gucci natolik silné, že tato značka představuje nosný pilíř módní estetiky.

Módní inovátor

I po překročení stoleté značky pokračuje v předefinování luxusu a slaví kreativitu a inovaci prostřednictvím svých kolekcí oděvů, kožených výrobků, obuvi, tašek, šperků, hodinek, dekorací a dalších doplňků. Pod vedením kreativního ředitele Alessandra Micheleho zažívá značka renesanci a oslovuje stále mladší publikum.

Všechno a pro všechny

Gucci nabízí širokou škálu triček, kalhot, bot, brýlí a mnoha jiných kousků pro muže a ženy, od haute couture a ready-to-wear kolekcí přes kabelky, obuv a šperky až po parfémy a kosmetiku. Každý rok tento módní dům vydává několik kolekcí, které jsou inspirovány různými tématy a kulturami. Designéři značky se nebojí experimentovat s materiály, barvami a vzory, čímž vytvářejí vždy jedinečné a odvážné kousky.

Jasná volba hvězd

Nahoďte se do oděvů a doplňků, které oblékají celebrity. Na hudebních oceněních a galavečerech s Gucci noblesou zazářila Beyoncé, Lady Gaga, Rihanna, Billie Eilish, Harry Styles nebo Jared Léto. Gucci se dostala také na červený koberec, kde se jí pyšnila Katie Holmes, Sadie Sink, Kerry Washington, Gwyneth Paltrow nebo Dakota Johnson. Staňte se další hvězdou, která v těchto outfitech zazáří.

Oslavte vaši individualitu a sebevyjádření se značkou, která inspiruje k tomu, abyste byli sami sebou. Gucci vyhoví vašemu já a bude jej reprezentovat v plné kráse. Ať už máte na sobě od Gucci cokoli, hned cítíte, že jde o něco, co vás dělá součástí VIP klubu.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY ZNAČKY GUCCI

 

15 položek celkem
gucci 1921 beige tricko (1)
+ další
12228/L
the north face x gucci black tricko (1)
+ další
12234/L
gucci sunlight white tricko (1)
+ další
12231/L
gucci embroidered baby blue kosela (1)
+ další
12237/44
the north face x gucci ivory mikina12
+ další
11867/L
gucci x freya hartas black mikina (1)
+ další
11858/L
gucci technical jersey joggery 1(1)
+ další
11852/L
gucci technical jersey bombera (1)
+ další
11849/L
gucci cotton piquet white polo tricko (1)
+ další
11870/L
the north face x gucci ivory kratasy (1)
+ další
11831/L
the north face x gucci black kratasy (1)
+ další
11828/L
gucci jersey black kratasy (1)
+ další
11825/L
gucci jersey white mikina (1)
+ další
11789/L

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem