Saint Laurent

saint laurent logo

Značka, která zvedá sebevědomí a pozvedá eleganci. Tak by se dal ve stručnosti popsat módní dům Saint Laurent. Vzešel z francouzského šarmu, citu pro detail, estetiku a své vlastnosti roznesl rapidně rychle do celého světa. YSL s výrazným logem v podobě tří písmen je nezaměnitelným poznávacím znakem ztělesňujícím výrobky vysoké kvality.

Revoluce v módě

Od svého vzniku v roce 1962 bylo jasné, že tato značka dobyje svět. Její zakladatelé, Yves Saint Laurent a Pierre Bergé, zpopularizovali ve světě několik stylů, mezi které patří safari bundy, holínky až po stehna nebo Le Smoking - dámské tuxedo. Podepsali se na úspěchu siluet, které byly věcí módy první poloviny minulého století, a na konto se jim připisuje také široký styl s vyztuženými rameny, který definoval vizáž 80. let. Nepřebírali tedy trendy, tvořili je.

Provokuje a dodává odvahu

Výtvory z této produkce ohromují svou dráždivostí a extravagantností. Je to právě o tom, kam dokážete posunout své hranice, abyste se našli prostřednictvím oblečení a řekli o tom vašemu okolí. Jemnost se zde krásně slučuje s dravostí a v tomto spojení je nemožné zůstat nepovšimnutý. Oblečení vás samo popožene, abyste se v něm ukázali. Linie v provedení nejkvalitnějších materiálů jsou jednoduché, zato rozhodně funkční.

Ready-to-wear a haute couture kolekce

Dnes již renomovaný módní dům přizpůsobuje svůj francouzský elegantní design, ať je každému dostupný. Saint Laurent představuje kreativní kolekce obleků, obuvi, triček, džínů, ale také doplňků jako brýle. Ready-to-wear kolekce přinesly revoluci oproti převážně na míru designovaným oděvům, a tato značka stála při tom. Avšak na staré se nezapomnělo. I haute couture se zachovala, a v tomto směru má tento módní dům výrazně navrch oproti ostatním.

Ikonické oděvy v ikonickém provedení

Značka na trhu vyčnívá, o což se stará několik vlastností. Jednou z nich je dobře známé logo, bijící do očí už z velké dálky. Ať už ho budete mít na vašem tričku, botách nebo kabelkách, neujde pozornosti okolí. Exkluzivita přímo dýchá ze všech kolekcí oděvů, ale také doplňků. Saint Laurent se stará o to, abyste byli všestranně spokojení. Právě proto roznesla do světa nejen oblečení, ale spolu s ním i kabelky, peněženky, sluneční brýle, tašky a dokonce i kosmetické přípravky a parfémy. Nabídka je natolik rozsáhlá, že váš ikonický styl nebude definovat pouze značka samotná, ale především vy prostřednictvím kombinací a možností, které vám nabízejí.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY ZNAČKY SAINT LAURENT

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem