Dolce & Gabbana

dolce gabbana logo

Pokud byste hledali módní dům, který je opravdu nekonvenční, hned se dostanete k Dolce & Gabbana. Málokdo překypuje takovou různorodostí svých výtvorů a přitom si stále udržuje středomořský luxusní styl ze Sicílie, který ji tak proslavil a který sama definovala. Značka se označuje jako moderní klasicismus, výsledek uměleckého provedení s kreativními designovými vychytávkami.

Ztělesnění smyslnosti a jemnosti

Začalo to dámskými kolekcemi a přerostlo to nad všechna očekávání. Dolce & Gabbana se zaměřila na přenesení minulosti do přítomnosti. To znamenalo inspirování se středomořskými styly oblečení a spojení různých látek a barev do netradičních provedení. Důraz dávali na to, aby přenesli vlastnosti všech žen do svých kolekcí. Proto se dnes značka reprezentuje jako synonymum smyslnosti, něhy a elegance, a tyto prvky nechybí v žádném z jejích výtvorů.

Krása v kontrastech

Popuštění uzdy kreativitě se podepsalo na kolekcích, které ve světě nemají obdoby. Designéři si hrají s barvami a slaďují je do moderních motivů, ze kterých si vyberou i ti nejnáročnější. Kontrastní jsou jak prvky jednotlivých kousků, tak i jednotlivé kolekce, přičemž si stále zachovávají luxus a další jedinečné vlastnosti tohoto módního domu.

Nabídka všech možností

Ať už se rozhodnete pro trička, obuv, džíny, mikiny, kalhoty, plavky nebo jiné z množství sortimentu, těšit se můžete na jedinečný look a stále nové prvky rozvíjející vaši image. Na výběr se nenabízí pouze oblečení - dostáváte trendy, galanci a nezaměnitelný šarm v nadčasovém provedení. Možnosti najít se v oblečení a doplňcích této značky mají všichni, od nejmladších po nejstarší, ženy i muži.

Více než oblečení

Dolce & Gabbana neusíná na vavřínech a roste každým rokem své existence, stejně jako její nabídka. Proto je dnes tato značka komplexně rozvinuta natolik, že kromě oblečení se můžete radovat také z kabelek, bot, slunečních brýlí, peněženek, hodinek, či dokonce přívěsků. Dámy uvítají široký výběr prstenů, náušnic či náramků. Do popředí se stále více dostávají také beauty doplňky. Těmi tento módní dům přímo hýří. Řeč je o parfémech, voňavkách a tělové kosmetice, a to jak pro ženy, tak pro muže. Známé jsou obzvláště kolekce Dolce & Gabbana Perfume, By Dolce & Gabbana a také Dolce & Gabbana Men. Staňte se ztělesněním módy, čímž tato značka je - přednosti, které s sebou přináší, se na vás ihned podepíší.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY ZNAČKY DOLCE & GABBANA

49 položek celkem
dolce gabbana pinstriped black nohavice (1)
+ další
11795/46
dolce gabbana gentle black teplaky (1)
+ další
11792/46
dolce gabbana spray white tricko (1)
+ další
11756/L
dolce gabbana rainbow black tricko (1)
+ další
11765/46
dolce gabbana patch black tricko 2 (1)
+ další
11759/46
dolce gabbana sicily black boxerky (1)
+ další
11682/L
dolce gabbana patch black boxerky (1)
+ další
11679/L
dolce gabbana logo black boxerky 2 (1)
+ další
11676/L
dolce gabbana logo black mikina (1)
+ další
11652/46
dolce gabbana plain white mikina (1)
+ další
11072/46
dolce gabbana logo black boxerky (1)
+ další
11129/L
dolce gabbana neckline black tricko1 (1)
+ další
10725/46
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 49 položek celkem