JIMMY CHOO

jimmy choo logo luxusnydarcek.sk

Je prestižní, je elegantní, je nadčasová a může být také vaše. To a mnoho jiného dostanete, když okusíte kvality Jimmy Choo, módního domu založeného v Anglii, ale mluvícího jazyky módy celého světa. Vznikl s velkými ambicemi, které ho dostaly na piedestal módních ikon, a oprávněně získal své pozitivní renomé. Je totiž výsledkem pečlivé práce, neochvějného zanícení a hlubokého citu pro estetiku.

Rodinná tradice

To platí pro tuto značku doslova, protože její zakladatel, Jimmy Choo, pracoval v počátcích 90. let jako obuvník v Londýně. Během své kariéry pracoval i pro prestižní klienty, mezi kterými byla i princezna Diana. V rodině láska k módě kvetla, a tak v roce 1996 spatřila světlo světa značka Jimmy Choo. V byznysu ho podpořila i jeho neteř, Sandra Choi, která design vystudovala a zkušenosti nabrala jako zanícený učeň. Hned v roce založení společnosti jejího strýce nastoupila na místo kreativní ředitelky, které zastává dodnes.

Globální luxus

Značka vznikla s jasným účelem - stát se definicí světového luxusu. To se jí podařilo díky kombinaci několika faktorů. V první řadě to je řemeslné zpracování, založené na italské precizní tradici výroby. Dále je to důraz na smyslnost oblečení a doplňků a snahu o zvýraznění krás těla. Brand kráčí ruku v ruce s dobou a dává lidem to, co právě chtějí a potřebují. Kdekoliv jste, uvidíte, že Jimmy Choo díky svým kolekcím udělá nevšedním každý moment vašeho života.

Srdcovka celebrit

Ještě předtím, než samotný módní dům vznikl, se jeho zakladatel často pohyboval v kruzích světové smetánky. Tyto vztahy se s jeho vlastním oděvním byznysem ještě znásobily, a tak si značka dodnes nese pověst té, která obléká celebrity. Za ta dlouhá léta si luxusní šaty, elegantní lodičky nebo designové kabelky oděly Natalie Portman, Halle Berry, Hailey Bieber, Sandra Bullock nebo Cate Blanchett. Celebrity se hrnou do spolupráce s tímto brandem s radostí a pyšní se tím, že jsou tváří značky, která je doprovází na červených kobercích.

Nabídka pro všechny

Od první kolekce uběhla značka dlouhou cestu a vytvořila mnoho kolekcí, které ohromí jak dámy, tak pány. Nejsou to pouze šaty či obuv pro speciální příležitosti, ale také oblečení pro běžné nošení, ať už hledáte tričko, nebo pěknou košili, či něco mezi v podobě polokošile. S teniskami si užijete každý sport, a dojdete daleko i s botami a stylovými taškami přes rameno. Jimmy Choo ale dobře ví, že to nejde bez doplňků, proto jich má hojně, a obzvláště vyhlášené jsou jeho parfémy. Dopřejte si eleganci, kterou si zasloužíte - nyní ji máte na dosah ruky.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY ZNAČKY JIMMY CHOO

Žádné produkty značky JIMMY CHOO nebyly nalezeny...