Off-White

Off-White-logo-10k

Nepřehlédnutelná hvězda na obloze módního průmyslu, která není jen značkou, je příběhem, který odráží styl a inovace. Závratnou rychlostí se vyšplhala po žebříku módních domů a zanítila i mnoho velikánů. Streetwear nikdy neměl elegantnější šat, než v provedení Off-White. Značka vás oblékne do toho nejprestižnějšího, ve kterém se vždy budete cítit sami sebou.

Móda, která dobyla svět

Off-White zdobí vrchol módního průmyslu, ale píše také svoji vlastní příběh o stylu a inovaci. Začátky této módní ikony sahají do roku 2012, kdy ji založil Virgil Abloh pod názvem Pyrex Vision. Tehdy se značka věnovala transformaci vintage oděvů, přičemž si vybírala poklady od ikonických módních domů jako Ralph Lauren. V roce 2013 se značka přejmenovala na Off-White a začala rychle zdomácnět na módní scéně. V rychlém sledu následovala první dámská kolekce, Pařížský týden módy, nominace na prestižní cenu LVMH Prize, a evoluce na symbol progresivního streetwearu s jasnou vizí a unikátní estetikou.

Milníkem pro Virgila Abloha bylo zasedání na židli uměleckého ředitele slavného módního domu Louis Vuitton, čímž prestiž jeho výtvorů rapidně stoupla. Avšak tragický konec tohoto inovátora v roce 2021 rázem zasáhl svět. Ibrahim Kamara udržuje pionýrského ducha značky, odhodlán pokračovat v odkazu Virgila Abloha a vést značku Off-White do nových výšin.

Od ulice k luxusu

Off-White se proslavila progresivním přístupem ke streetwearu. Značka zhmotňuje pouliční kulturu a styl, ale zároveň ji posouvá na luxusní úroveň. Jedním z prvních fenoménů byl žlutý pásek s nápisem Off-White™, který připomínal popruh na zavazadla. Virgil Abloh byl mistrem propojování zdánlivě nesouvisejících prvků. V kolekcích značky často naleznete symboly jako šipky, křížky, nápisy a prvky inspirované průmyslovým designem. Tyto prvky dodávají značce její nezaměnitelný charakter a odlišují ji od klasických streetwearových edic.

Estetika v experimentování

V oblečení a doplňcích je vidět kreativní přeměna běžných oděvních kousků na poutavá umělecká díla. Designéři se nebojí experimentovat a dekonstrukcí známých oděvů jim dokáží vdechnout nový život. Vystřihují otvory, aplikuje nečekané prvky, zipy umisťují tam, kde ani nejsou potřeba, zda na oblečení tlačí tajemná slova a grafiku. Právě to jsou ale prvky, které dělají Off-White originální, omlazují člověka, vyjadřují individuální styl a odliší vás od davu.

Pokud hledáte něco nekonvenčního, 10k je to správné místo pro vás. Každá obuv, každé tričko, každé brýle jsou ingrediencí použitelnou v jedinečném módním kulinářském zážitku. Buďte odvážní, kombinujte a objevujte nové vzory a styly. S Off-White se můžete těšit na nekonečné fashion dobrodružství.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY ZNAČKY OFF-WHITE

 

21 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem