Valentino

valentino

Přesáhněte čas a prostor v nadčasovém kabátu. Právě to se stane, když se rozhodnete pro bohaté kolekce značky Valentino. Přináší nostalgické ztvárnění oděvů v klasickém stylu, ale zároveň je ukázkou trendů, inspirujících celý módní průmysl. Je to více než obyčejná oděvnická výroba - je to umění všité do každého kousku, který kdy pod tímto jménem vznikl.

Spojení módních gigantů

Valentino Garavani, otec této estetické známky, zasvětil módě celý svůj život. Aby se inspiroval pro své životní plány, rozhodl se stát se učněm v Paříži, jedné z dominantních kolébek módy. Úporná práce pro jiné značky ho přivedla do své rodné Itálie, kde se v roce 1960 začala psát historie Valentino. Již 2 roky nato značka sklidila mezinárodní úspěch, a ten od té doby rapidně roste.

Krása v jednoduchosti

Oblečení je ukázkou řemeslné preciznosti a citu pro sebemenší detail. Přesto jsou všechny kolekce charakteristické jednoduchým designem, který vždy splní svůj účel. Nenáročné linie doplňuje minimalistické logo a všechny kousky hrají kontrastními barvami. Elegantní design zakládá své kvality na pečlivém výběru materiálů a na inspiraci francouzské a italské estetické tradici.

Až ke hvězdám

Kolekce Valentino jsou vyhlášeny po celém světě a jejich prestiž láká každého, kdo módu opravdu dokáže procítit. Je to záležitost těch nejsilnějších emocí, o čemž se přesvědčily i různé celebrity. Svatební šaty této značky totiž provázely k oltáři nevěsty jako Elizabeth Taylor, Anne Hathaway, Jennifer Lopez, Courteney Cox, Sophie Hunter nebo švédskou princeznu Madeleine.

Je to na vás

Hledáte formální outfit? Šaty od Valentino jsou první volbou, kterou byste měli zvažovat. Doladíte k nim hravě i obuv jako luxusní lodičky a zazáříte se stylovými kabelkami. Oslňte i vůní díky pestrým edicím voňavek a svou vizáž osvěžte šperky či slunečními brýlemi. Pro neformální příležitosti máte sortiment nekonečný, ať už zvolíte sukni nebo pohodlnější variantu v podobě bot a kalhot.

Neopomínají se ani pánové. Voňavky potěší i je, stejně jako pestrá škála triček, případně elegantnějších polokošil. Pro formální příležitosti jsou zde exkluzivní provedení kabátů a široká škála doplňků, jako například lukrativní opasky, ale také náhrdelníky a náramky. Je na vás, co si zvolíte, ale ať si vyberete cokoliv, s Valentino zaručeně zazáříte.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY ZNAČKY VALENTINO

9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem