The North Face

the-north-face-logo-10k

Objevujte svět a módu najednou. The North Face spojuje dobrodružství a zvědavost se stylovou kvalitou, která vás přenese každou výzvou. Funkční materiály se setkaly s estetikou a dali zrod značce reprezentující nadšence outdooru už celá desetiletí. Vsaďte na to pravé na vaše cesty. Dobrodružství čeká – vydejte se na něj s oděvy, batohy a doplňky od značky, která vás plně vybaví na cesty.

Pro ty, kteří rádi objevují

V roce 1966 se nadšený horolezec Douglas Tompkins pustil do nového dobrodružství s cílem vytvořit oblečení, které by pomohlo zdolávat ty nejnáročnější horské výzvy. Funkční oděvy, původně navržené pro extrémní podmínky, si hravě našli cestu i do běžného života, oslovujíce lidi, kteří sdílejí touhu po poznávání nepoznaného. Od skromných horolezeckých začátků se The North Face rozrostla na globální ikonu outdoorového oblečení a vybavení.

Dobrodružství v každé části značky

Název "The North Face" odkazuje na severní stěny hor, ty nejstrmější a nejnáročnější na zdolávání, symbolizující odhodlání značky překonávat limity. Logo značky zobrazuje žulový masiv Half Dome v Yosemitském národním parku a ztělesňuje sílu a odolnost, které jsou jádrem celého poselství. Se sloganem "Never Stop Exploring™" rezonuje s duchem dobrodružství a touhou po nekonečném objevování.

Dílna prvních batohů

Malý obchod se rapidně stal centrem horolezecké komunity. Lidí si značka získala nejen nabídkou, ale také inovací. Právě zde se zrodily legendární batohy The North Face, revoluční vynález, který navždy změnil svět turistiky. Lehký a mimořádně funkční batoh s vnitřním rámem byl jedním z prvních svého druhu a zpřístupnil turistiku širokým masám. Ať už hledáte robustní batoh na vícedenní trek, kompaktní batoh na výlet do města nebo stylový batoh pro běžné nošení, The North Face vám nabídne perfektní řešení.

Hodně snese, ještě více vám dá

Není to jen o outdoorovém oblečení a vybavení. Značka je neodmyslitelným symbolem odolnosti a spolehlivosti. Díky praktickým materiálům a s využitím moderních technologií, jako je Gore-Tex®, se oblečení a příslušenství plně adaptuje vašim dobrodružstvím. Inovativní výrobní postupy a důsledné testování v laboratořích a terénu je garancí, že vám produkty The North Face zajistí komfort a ochranu v jakémkoli počasí. ať už zdoláváte vrcholy, lyžujete v hlubokém sněhu, nebo se jen procházíte přírodou.

Outfit různých kultur

V 80. a 90. letech se The North Face stala nedílnou součástí hip-hopové scény, kde si ji oblíbili rappeři a jejich fanoušci pro její funkčnost a stylový design. Bunda North Face Tech Steep, která se objevila ve videoklipu Wu-Tangu z roku 1993, se dodnes považuje za ikonický kulturní kousek.

V současnosti značku adoptovali i londýnští grime umělci a stala se tak spojujícím prvkem pro různé subkultury. Tajemství úspěchu spočívá v univerzálnosti. Nenáročný a praktický design umožňuje, aby si každá subkultura přisvojila The North Face a ztotožnila se s ní. Ať už v ulicích New Yorku, Londýna nebo na vrcholech Himálaje, The North Face spojuje lidi touhou jak po poznávání světa, tak po seberealizaci.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY THE NORTH FACE

 

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem