Dámské halenky a košile

Během výjimečných událostí, romantických večerů i běžných dní v kanceláři si jimi snadno můžete vybudovat image distingované dámy. Společenské halenky a košile jsou elegantními kousky, na které ženy nedají dopustit. Detaily jako lichotivý střih, typický límec se stojáčkem, manžety rukávů a moderní design se hodí ke kalhotám i džínám. Skvěle v nich navíc nebudete pouze vypadat, ale zároveň se tak cítit.

Dámská halenka a košile pro každou příležitost

Dámské bavlněné halenky a košile perfektně fungují jako slušivé a všestranné zbraně ženskosti. Přijdou vám vhod pokaždé, když potřebujete vypadat upraveně, sofistikovaně a elegantně. Navíc mají tu výhodu, že se hodí k většině dámského oblečení, bot a doplňků. Halenka či košile vypadá senzačně s elegantními kalhotami, sakem a lodičkami. Vedle ale rozhodně nešlápnete ani se sukní

Objevte značkové luxusní dámské halenky 

Oproti klasickému tričku působí halenka, košile či tunika mnohem formálněji, což však rozhodně neznamená, že se hodí jen pro okázalé momenty. Vůbec nejoblíbenější je mezi ženami bílá halenka. Stejně tak populární je bílá košile dámská a černá košile dámská. Co se týče značek, tak kromě jiných jsou žádané zejména dámské společenské halenky z dílny #VDR.

 

6 položek celkem