Pánské mokasíny

Kultivovaný styl, jednoduché nazouvání a kvalitní materiály poskytující pohodlí zajišťují, že se stávají nepostradatelnou součástí každého šatníku. Pánské mokasíny rozhodně nejsou pouze trendem minulosti nebo botníků starších pánů. Naopak! Mají univerzální využití a sladit se dají nejen k formálnímu, ale i ležérnímu pánskému oblečení. Elegantní šmrnc tak dodají každému modernímu gentlemanovi. 

Pánské mokasíny se hodí k celému pánskému šatníku

Pánské mokasíny se podobně jako pánské polobotky vyznačují řadou benefitů, pro které si je okamžitě oblíbí zcela každý. Kromě již zmíněného pohodlí a praktičnosti se navíc dají nosit téměř s čímkoliv, co pánský šatník nabízí. Jak nosit mokasíny? Obout je doporučujeme k elegantním kalhotám, obleku, formálním šortkám i džínám. Zatímco basic outfitu dodají luxusní nádech, formálnější outfit příjemně dotvoří. Hodí se tak do města i do práce. 

Nejžádanější modely pánských mokasínů

Vůbec nejoblíbenější jsou mezi muži černé mokasíny. V těsném závěsu jsou pak tmavě modré mokasíny a hnědé mokasíny. Z hlediska kvality a pohodlí muži nejraději obouvají pánské kožené mokasíny mající luxusní design i vysokou kvalitu zpracování. Ať už hledáte mokasíny k obleku, mokasíny do města nebo luxusní kožené mokasíny, z nabídky 10k si vybere úplně každý.

 

2 položek celkem