Versace

versace

Získejte i vy značku, která si získala celý svět. Vždyť kdo by dnes neznal Versace, synonymum a hlavní symbol módy. Vše, co je charakteristické pro italský módní průmysl, se stalo nedílnou součástí práce značky, patřící mezi špičky lidské oděvní kreativity. Designéři odvádějí kvalitní práci při navrhování nových kousků, starají se o to, aby vám nic nechybělo.

Módní lídr

V Miláně se v roce 1978 zrodil módní dům, který měl už od začátku obrovské ambice. Jeho zakladatel, Gianni Versace, chtěl dostat Itálii na nejvyšší příčky v oděvním průmyslu. S odstupem času můžeme vidět, že se jeho sny naplnily. Již v zárodcích značky bylo jasné, že bude expandovat do světa, a na to se pečlivě připravila. Na masivním trhu je potřeba umět vyniknout, a to se dá pouze díky originalitě a inovacím. Versace je dnes na vrcholu, a to díky tomu, že své kolekce samostatně navrhuje, designuje, vyrábí a distribuuje po celé planetě. Je symbolem odvahy a sebevědomí, které vedlo její progres a umožnilo vzniknout jedinečným oděvním kouskům s nezaměnitelným šarmem a noblesou.

Všestranné možnosti

Široká škála výtvorů od Versace ohromí a zaujme jak ženy, tak muže. Výjimkou nezůstávají ani ti nejmenší, které můžete obléct do této značky již v útlém věku. Není to ale pouze o šatech, luxusních oblecích, jednoduchých, ale praktických kabátech nebo elegantních lodičkách - nabídka je rozsáhlá natolik, že v ní najdete i dobře známé kolekce parfémů či různorodá provedení hodinek. I na cestách vás bude značka doprovázet, díky kvalitním taškám či batohům.

Oblečete se do každého počasí - v létě se hodíte do gala díky stylovým slunečním brýlím, nebo vyrazíte na pláž v trendových plavkách. Do chladnějšího počasí využijete bundy nebo doplňky v podobě šál a čepic. Také obuv pokryje všechny vaše potřeby - Versace vám kromě bot pro slavnostní příležitosti nabízí i pantofle či klasické tenisky. K tomu, abyste si mohli zaplnit šatník vším, co potřebujete, bude tato značka naprosto stačit.

Vaše extravagance

Nečekejte ohrané designy, které jsou na každém rohu - Versace najdete všude, ale nikdy ne ve stejném provedení. Odvaha, jak jsme řekli, je jádrem této značky, a vidíme ji v odvážných outfitech v moderním ztvárnění. Módní dům trendy definuje, ne kopíruje, a dává si záležet na tom, aby nositel jeho kolekcí vynikal vždy a všude. Pokud je oblečení vlajkou, která vás ve vašem okolí reprezentujte, tato značka je pro vás to pravé. Dejte o sobě vědět - vsaďte na Versace a sebevědomě vykročte do každého dne.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY ZNAČKY VERSACE

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem