Pánská saka

Bez elegantního pánského saka se váš šatník zkrátka neobejde. Dají se jednoduše kombinovat s džíny i společenskými kalhotami a hodí se pro většinu příležitostí. Ať už si ho žádá vaše povolání nebo osobní vkus, dokonale padnoucí pánské sako by měl vlastnit každý moderní gentleman. Pánská saka se stala neodmyslitelným prvkem pánské módy.

Pánské sako do práce i do města

Kromě toho, že je pánské sako praktické, dokáže značně lichotit vaší postavě. Správný střih rukávů zvýrazní ramena a přiléhavá silueta postavu. Navíc je snadno kombinovatelné s veškerým pánským oblečením. Libovolně se dá nosit s praktickými doplňky, jako jsou kožené tašky či aktovky zajišťující podmanivou image stylového byznysmena. Chybu ale neuděláte ani tehdy, pokud pánské sako oblečete k džínám a teniskám cestou do města. 

Letní sako pánské, značkové sako a společenské sako

Nabídka 10k je natolik pestrá, že si z ní své vysněné sako vybere každý muž. Pořídit si například můžete černé sako pánské, letní sako pánské, ležérní pánské sako, pánské společenské sako, pánské moderní sako, pánské volnočasové sako nebo pánské modré sako. To vše od těch nejoblíbenějších módních značek, jako je Billionaire, Hugo a další.

 

2 položek celkem