O nás

 

Móda, jejíž kvalita přetrvá

Inspirováni současnými trendy ze světových mol, ale pohoršeni fast fashion průmyslem, jsme se rozhodli dělat věci jinak. Svým zákazníkům dáváme možnost obléknout se do nadčasových kousků více než 60 různých značek světového jména. Přispět jimi tak můžete nejen do svého stylového šatníku, ale i ke změně. Tu podporujeme spoluprací se značkami, které si potrpí na originálním designu, pečlivě vybíraných materiálech, precizní ruční práci či produkci ve férových podmínkách.

O nás

10k.cz je internetový a zároveň kamenný obchod s pánskou a dámskou módou, který má více než 30 letou tradici. Kromě České republiky působí i na zahraničním trhu, konkrétně v Maďarsku, Rakousku a Slovensku (prodejna OD Slimák Bratislava).

E-shop nejen se značkovým oblečením

Kromě pestrého výběru oblečení pro ženy a muže tvoří sortiment i značkové boty, módní doplňky, kabelky, tašky, hodinky a šperky. Jednotlivé kategorie jsou zaměřeny na modely renomovaných značek, které není potřeba představovat a zároveň ty, které svůj světový potenciál pouze rozvíjejí. Prostor proto dávají i méně známým italským designérům, jejichž návrhy však oplývají prvotřídní a lokálně oceňovanou kvalitou.

Horké novinky i kolekce minulé sezóny

E-shop nabízí značkové oblečení či doplňky ze současných kolekcí a zároveň nadčasové trendy těch předešlých. Sortiment 10k je proto harmonickou kombinací nejnovějších kousků a outletové módy. Selekce produktů i výrobců se neustále zvelebuje a přizpůsobuje se tak širokému spektru zákazníků, kteří si mohou vybrat z exkluzivních či cenově dostupnějších modelů.

Naší vizí je neustálé inovování služeb s cílem usnadnit zákazníkům proces nakupování a vyhovět i těm nejnáročnějším módním požadavkům. Věříme, že nakupováni značkového oblečení a doplňků v 10k Premium luxury fashion bude stejně příjemné, jako jejich nošení.