Fila

fila-logo-10k

Italská móda je vyhlášená ve světě a výjimkou není ani značka Fila. Klasická italská elegance ohromuje hlavně ve svých sportovních kolekcích a ozvláštňuje tak tyto adrenalinové momenty. Podívejte se na úspěch, který formoval tento brand do podoby jednoho z nejvyhlášenějších módních domů, jaké kdy existovaly. Zaujmout nepochybně dokáže i pestrostí módních kousků ve streetwearovém stylu.

Z historie značky

Fila vznikla v severoitalském městě Biella již v roce 1911 jako rodinná společnost bratrů Filových. Co začalo výrobou oblečení na místním trhu, v 70. letech přerostlo do mezinárodní výroby sportovního oblečení a obuvi. V 80. letech značka zarezonovala také v hip-hopové kultuře, ve které se těšila velké oblibě a dodnes je jejím charakteristickým prvkem. 

Kreativní designová práce ve sportovním provedení se ustálila u sportovců po celém světě. Značka během uplynulých dekád sponzorovala mnoho úspěšných atletů, mezi které patří John Isner, Ekaterina Alexandrova, Sam Querrey alebo Svetlana Kuznecovová.

Funkčnost a elegance v jednom

Své místo si Fila vydobyla všemi oblíbenou a nezaměnitelnou italskou elegancí s důrazem na to, aby její oděvy byly funkční a praktické. Právě to jsou vlastnosti, které lákají jak sportovce, tak každého se smyslem pro estetiku a touhou po pohodlném a zároveň honosném oblečení. Značka roste a drží se trendů, díky čemuž je již více než 100 let stále moderní a nadčasová, přičemž si zachovává svůj vytříbený italský styl a jedinečnost.

Na sport a na každý den

Všestrannost značky a její nekonečné možnosti se ukazují v bujném a stále rostoucím sortimentu, který každý rok ohromuje trh trendovými novinkami. Značka myslí na každého a kolekce tvoří speciální outfity i pro děti, například v podobě Kids' oděvů. Také kolekce tenisek F-13 či Original Lea Classic stále vyplňují nejeden šatník a narazíme na ně na každém kroku. Multifunkčnost je druhé jméno tohoto brandu, a proto byste měli dát šanci této značce, která vás oblékne do praktického luxusu od hlavy až k patě. Pokud chcete jít sportovat, najdete zde různé tenisky, a pokud jdete na oslavu, tak luxusní boty. Jdete do práce? Vyberte si ze široké nabídky triček nebo kalhot pro chladnější počasí v tomto módním domě najdete i mikiny, ba dokonce luxusní bundy.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY ZNAČKY FILA

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem