Dámské kabelky

Módní návrháři moc dobře vědí, že správná kabelka rozzáří nejen outfit, ale zaručeně také náladu její nositelky! Tento praktický a stylový doplněk proto navrhují s maximálním důrazem na uspokojení potřeb i těch nejnáročnějších zákaznic. Značky nabízející kabelky dbají na použití prvotřídních materiálů, precizní vnitřní i vnější zpracování, prošívání a kvalitu detailů, stejně jako je tomu i u kategorií luxusního dámského oblečení či bot.

Výjimečnost dámských kabelek

V porovnání s dámskými psaníčky či crossbody kabelkami jsou dámské kabelky větší a prostornější. Obvykle se do nich vejde vše, co v průběhu dne i na cestách můžete potřebovat. Hodí se k jakémukoliv dámskému outfitu a pro všechny běžné i výjimečné okamžiky. Obout k nim lze tenisky i lodičky

Klasická dámská kabelka do ruky, kterou v sekci dámských kabelek naleznete vůbec nejčastěji, je označována za ten nejuniverzálnější typ dámské tašky hodící se do města, na večerní posezení s přáteli i na pracovní schůzku. 

Oproti populárním shopper taškám jsou sice dámské kabelky menší, i tak ale pojmou veškeré potřebné i méně potřebné předměty.

Nejoblíbenější modely dámských kabelek

Ať už dáváte přednost elegantnímu, sportovnímu či streetwear stylu, za to nejideálnější řešení se jednoznačně považují kožené kabelky, které si vás rychle získají svou kvalitou a líbivým designem. Jedná se o skutečně výhodnou investici. Odolat se obvykle nedá ani precizně zpracovaným a stylovým italským kabelkám. 

Z hlediska barev je nejoblíbenější černá kabelka. Tu lze vzít k džínám, šatům i teplákové soupravě. Podobně univerzální, přesto lehce extravagantnější kousek, je bílá kabelka. Často ženy své kabelky vybírají také podle značek. V tomto směru se na předních příčkách oblíbenosti drží Sara Burglar kabelky a kabelky Michael Kors. Obecně jsou luxusní značkové kabelky pro ženy velkým lákadlem, kterému jen těžko odolávají.

Zatímco ženám, jejichž šatník je spíše minimalistický a decentní, doporučujeme zářivější kabelku, která mu dodá šmrnc, pro výstřednější šatník je ideální méně nápadná kabelka, jejíž design nebude vaše pestřejší outfity nikterak narušovat.