Dámské shopper kabelky

Shopper kabelka představuje jedinečný kompromis mezi klasickou dámskou kabelkou a nákupní taškou. Díky velkému vnitřnímu prostoru do ní schováte prakticky cokoli: od peněženky a telefonu přes klíče až po větší svačinu nebo potraviny, které zužitkujete doma v kuchyni. Velká shopper kabelka je funkčním i trendovým doplňkem, který zkombinujete s formálním i casual outfitem. Hodí se k dámskému kabátu, dlouhým džínům i lodičkám. Můžete ji nosit v ruce nebo ležérně přes rameno. V obou případech budete vypadat skvěle.

Prostorná kabelka na cestu do práce, obchodu i na cvičení

Začíná vám být normální kabelka přes rameno trochu těsná? S velkou shopper kabelkou pusťte podobné starosti pustit z hlavy. Pohodlně nahradí i prostornější dámský batoh, takže do ní můžete schovat předměty každodenní potřeby, ale také láhev s pitím nebo oblečení do posilovny.

Elegance a extravagance v jednom

U nás najdete značkové kabelky na míru vašim potřebám. Potrpíte si (nebo vaši nadřízení) na formálnější dres kód? Vyberte si černou shopper kabelku nebo jiný model v decentních barvách, který si bez váhání můžete vzít na pracovní oběd nebo do kanceláře. V méně formálním prostředí sáhněte po shopper kabelce v živých barvách, která stylově doplní váš zevnějšek. Pro milovnice kůže je pak jako dělaná kožená shopper kabelka, jejíž předností je kromě neotřelého designu také trvanlivý materiál.

A pokud navíc zkombinujete kabelku s dalšími módními doplňky, jako jsou hodinky nebo šperky, budete středem pozornosti, ať už vyrazíte za pracovními povinnostmi nebo na setkání s přáteli.

 

1 položek celkem