Burberry

Burberry-Logo-10k

Vydejte se na cestu do Británie, země s nekonečnými příležitostmi pro vás, obzvláště v módním průmyslu. Právě zde se začal psát příběh Burberry, dnes již ikonické značky, známé svou sršící kreativitou a evolucí v oděvnictví, charakteristickou britským šarmem a elegancí. V tomto luxusním provedení se vy sami stanete ikonami.

Praktická kreativita

Rodiště značky je dobře známé svým deštivým počasím, což podnítilo Thomase Burberryho k výrobě oblečení, které ochrání lidi před typickým britským chladným počasím. Byl první, kdo začal masivně vyrábět snadno nositelné voděodolné pláště, patentované v roce 1888 jako Gabardine. Ve světě se proslavili poté, co si jeden z nich na sebe navlékl Dr. Fridtjof Nansen, norský polární badatel, zoolog a držitel Nobelovy ceny za mír, během své plavby za polární kruh v roce 1893. Začátkem minulého století získala značka patent na Tielocken kabáty. Ty se považují za předchůdce klasických kabátů a staly se neodmyslitelnou součástí armádního stejnokroje. Tak začala éra slavného módního návrháře a jeho originálních, dosud nevídaných výtvorů, přinášejících jak nápaditá, tak i praktická oděvnická řešení.

Jednoduše a luxusně

Burberry je důkazem toho, že v jednoduchosti je krása. Její kreativita tkví v ladném designu s praktickým využitím jak pro běžné nošení, tak i při sportu, a to vše s noblesou. Dobře známé kabáty se pyšnily nenáročnými vzory, detailně propracovanými liniemi a kontrastními barvami. Exkluzivitu, která z nich vyzařovala, i dnes vnímáme jako lukrativní. Jak se doba posouvala, přetavil tento módní dům své přednosti i do klasických triček či polokošil. Své využití našlo toto oblečení a doplňky v každodenním životě a v každé situaci. Stačí málo k tomu, abyste se cítili luxusně - stačí Burberry.

Vše na jednom místě

O tom, že vám opravdu stačí málo, svědčí oblečení a obuv všeho druhu. Muži, ženy i děti zde najdou outfity s okouzlujícím retro nádechem v moderním, trendovém provedení. Dámy si přijdou na své šaty, ke kterým hravě doladí elegantní boty. Pánové si kromě kabátů zaručeně vyberou košile a stylové kalhoty. V teplých dnech se vyplatí obléct si krátká trička a zkusit nějakou sukni, v případě pánů sáhnout po kraťasech. Když přijde na britské počasí, dostanete od této značky také šály. Do gala se hodíte díky šperkům či pestré škále všelijakých doplňků. Burberry nepřipravil lidi pouze na zimu, ale na každý den.

Vaše představa oblečení

Jak se tento módní dům zaměřil na praktičnost a kreativitu, tak ji podněcuje i ve vás. Nekonvenčnost se u ní dostává do kurzu a umožňuje vám tak vytvářet z jednotlivých kousků své vlastní kombinace. Vy sami tak budete dalším stupněm inovace, kterou značka reprezentuje.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY ZNAČKY BURBERRY

21 položek celkem
burberry tyler brown kratasy (1)
Novinka
+ další
12015/L
burberry england black tricko (1)
Novinka
+ další
12012/L
burberry check jacquard mikina (1)
+ další
11879/L
burberry check grey plavky (1)
+ další
11670/3XL
burberry ansdell black teplaky (1)
+ další
11667/L
burberry ansdell black mikina (1)
+ další
11664/L
burberry check brown teplaky (1)
+ další
10722/L
burberry check brown mikina (1)
+ další
10719/L
burberry check black teplaky (1)
+ další
10716/L
burberry check black mikina (1)
+ další
10713/L

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem