Pánské hodinky

Kromě snubního prstenu a hodinek muži většinou jiný šperk nenosí. Pánské hodinky jsou proto tou nejlepší vizitkou, která o vás dokáže prozradit víc, než si myslíte. Měly by vás náležitě reprezentovat a podtrhovat váš styl. Hodinky jsou nejčastějším pánským módním doplňkem. 10k vám přináší pestrý výběr pánských hodinek, aby si mezi nimi každý muž našel přesně takové, které budou dokonale splňovat všechny jeho požadavky. Za ty vůbec nejoblíbenější jsou považovány černé pánské hodinky. Mezi jakými dalšími modely můžete vybírat?

Pánské kožené hodinky k obleku i džínám

Kožené hodinky jsou elegantní, nadčasové a praktické. Hodí se k obleku i džínám a vyrazit s nimi můžete na pracovní schůzku, ples i posezení s přáteli. Pánské kožené hodinky jsou synonymem kvality, luxusního designu a klasiky. Kožený řemínek pánským hodinkám dodává tradiční vzhled, ať už se rozhodnete pro model v jakékoliv barvě. Jsou považovány za společenské hodinky, ale skvěle se hodí i pro ležérní, každodenní nošení. 

Moderní hodinky z chirurgické oceli

Oproti tomu pánské hodinky z chirurgické oceli fungují jako moderní prvek, který vašim outfitům dodá pomyslný šmrnc. V porovnání s koženými hodinkami bývají stylové pánské hodinky z oceli robustnější, a tak jsou vhodné zejména pro muže se širším zápěstím. Nejlépe vypadají s jeansy a tričkem, ale moderní gentlemani se je nebojí kombinovat ani s formálními outfity. 

Ať už byste si rád pořídil kožené pánské hodinky, pánské ocelové hodinky, pánské elegantní hodinky nebo luxusní pánské hodinky, z nabídky 10k si zaručeně vybere každý muž.

 

1 položek celkem