Pánské kabáty

Kabát je nezbytnou součástí šatníku každého skutečného džentlmena. Dodá vašemu zevnějšku nádech elegance a pomůže vám vyniknout v davu. Už dávno přitom neplatí, že pánský kabát je vhodný především pro formálnější události. Právě naopak – pánský kabát pod kolena sladíte také s ležérními kalhotami nebo teniskami.

A dlouhý kabát ve vaší skříni najde své místo bez ohledu na to, zda si potrpíte na formálnější styl, nebo upřednostňujete volnočasové oblečení. V obou případech totiž právě díky kabátu můžete svůj outfit dotáhnout k dokonalosti.

Spolehlivý pomocník v období nepohody

Značkový pánský kabát však nepředstavuje jen stylový svršek, ale také funkční doplněk, který vás ochrání před rozmary počasí. Stačí si vybrat podle ročního období - jarní kabát vytvoří účinnou bariéru před posledními mrazíky, než definitivně odezní zimní období. Na sklonku léta schovejte letní oblečení a vytáhněte raději podzimní pánský kabát, s nímž se mnohem lépe vypořádáte s poklesem teplot i listopadovými plískanicemi.

Ke konci roku je tou správnou volbou zimní kabát, díky kterému zajistíte svému tělu dostatečný tepelný komfort, i když vás při pochůzkách venku překvapí ledový vichr nebo sníh. Nezapomeňte se podívat také na nabídku našich kvalitních zimních bot. 

Elegantní pánské kabáty a bundy pro každou příležitost

Hledáte pánský kabát, ve kterém budete vypadat neodolatelně za každé situace? Vsaďte na léty prověřenou klasiku ー pánský černý kabát. Decentní odstín můžete zkombinovat s polobotkami nebo jiným společenským párem obuvi – a uvidíte, že ve svém okolí zaručeně vzbudíte pozornost.

Pokud však zatoužíte po změně a budete chtít na chvíli vyměnit pánský kabát za sportovnější svršek, vyzkoušejte pánský bomber. S kabáty má totiž jedno společné – i když jsou zde již desetiletí, stále se vracejí do módy.

 

1 položek celkem