Pánská polo trička

Sportovně - elegantní a přitom tak praktická, pohodlná a nadčasová. Taková jsou pánská polo trička, která by měl mít ve skříni každý moderní muž. Nezáleží na tom, zda většinu dne trávíte ve sportovním nebo elegantním outfitu, alespoň jedno skutečně kvalitní pánské polo tričko musí vlastnit všichni muži.  Pánská trička ve stylu polo představují univerzální fashion kousek, se kterým můžete vyrazit na pracovní schůzku, do města i na večerní posezení s přáteli. Vždy přitom budete vypadat elegantně, nikoliv přehnaně formálně.

Vše co potřebujete vědět o pánském polo tričku

Pánské polo tričko se perfektně kombinuje a můžete k němu obléct téměř jakékoliv pánské oblečení. Skvěle vypadá společně s džíny, ale vzít k němu můžete i kraťasy. Za ideální lze považovat kombinaci polo trička a elegantních kalhot. Co se týče bot, vsadit můžete na klasické kožené polobotky, mokasíny nebo kotníkové botyJestliže se v polo tričku chystáte do kanceláře, nezapomeňte na tašku na notebook a kalhoty ozdobit páskem, jenž celému outfitu dodá pomyslný šmrnc a jiskru.

A kde se vlastně pánská polo trička vzala? Již v roce 1926 ušil tenista René Lacoste svou vůbec první verzi tehdejší polo košile, čímž doslova odstartoval módní revoluci. V roce 1972 pak na scénu přišel Ralph Lauren a představil světu pánské polo tričko, které se okamžitě stalo přímým konkurentem značky Lacoste.