Christian Louboutin

christian-louboutin-logo-10k

Obuv, která je již na první pohled známá a která se v regálech a davu neztratí. Christian Louboutin je originalita spojená s elegancí a kvalitou v jednoduchosti a stylovosti, sršící sexappealem a jiskrou vášně a svůdnosti. Vykročte s noblesou a nechte se značkou, její obuví a doplňky nést za novými zážitky, jejichž hlavní roli budete hrát právě vy.

Inspirace lakem

Boty Christian Louboutin začaly psát svou historii v Paříži v roce 1993. Designér, který pojmenoval celý módní dům po sobě, se inspiroval červeným lakem na nehtech kolegyně, a na základě toho dal své obuvi ikonické podrážky. Dalo se čekat, že o sobě rychle dají vědět do světa, a tak se také stalo. Nejdříve pouze dámské kolekce se v roce 2004 rozšířily o pánské, a jak čas postupoval, značka začala vyrábět i bohatý sortiment různých doplňků.

Vášeň a styl v elegantním provedení

Dámské edice jsou známé svými dlouhými podpatky, které ještě více znásobují krásy jejich nositelek. Zdůrazňují vášně a šarm a ženy nikdy nenechávají nepovšimnuté. Vzory jednotlivých kolekcí jsou bohaté a najdete na nich stříbrné doplňky, nebo různé nápisy či motivy. Honosně vypadají bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro boty na podpatcích, pro sandály, tenisky, flip flops či jiné z rozmanité nabídky. Řemeslná výroba přináší i jiné kvality, a to pohodlí, ale také sebevědomí, které z obuvi přímo srší, a tak bude i z vás. Značka je sama o sobě stylová, a ve spojení s vaší osobností vytváří originální a nezaměnitelný design.

Obuv celebrit

Francouzská elegance je synonymem všech módních značek z této země. Výjimkou není ani tento módní dům, který si zamilovaly i osobnosti po celém světě. Právě vášnivost, která z kolekcí dýchá, je důvodem, proč po značce sahají hvězdy, aby se v nich ukázaly v reflektorech světu. Na červeném koberci se v těchto botách objevila i Madonna a stálou zákaznicí je také monacká princezna Caroline. Christian Louboutin je cestou pro vás, která vás dostane na piedestal celebrit.

Dostaňte ještě více s doplňky

Značka vás hodí do gala se vší noblesou, s čímž pomůže pestrý výběr doplňků. Na vašich cestách vaši eleganci ještě více zvýrazní pásky, náramky, peněženky nebo také obaly na telefony. Nabízejí se vám v různých provedeních, abyste si mohli svůj styl definovat podle vašich představ. Christian Louboutin ale myslí nejvíce, a proto se postaral o pestrou škálu kosmetických doplňků, jako o laky na nehty, rtěnky, řasenky či vlastní parfémy. Ať už si je s sebou vezmete na jakoukoliv příležitost, vězte, že zazáříte.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY ZNAČKY CHRISTIAN LOUBOUTIN

1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem