Jacquemus

Jacquemus-logo-10k

Probuďte v sobě kousek francouzského šarmu se značkou Jacquemus. Do módního univerza přinesla svěžího a hravého ducha jižní Francie, oděné do nezaměnitelné elegance této země. Prozkoumejte kolekce plné nostalgie, sluncem zalitých barev a promyšlených detailů. Vyražte na cestu za nostalgií a navraťte si své vlastní vzpomínky v oděvech a doplňcích, které vás vezmou napříč časem. Nebude to však jen cesta do minulosti, ale i vpřed, neboť Jacquemus ztělesňuje nadčasovost a trvanlivost.

Nostalgická inspirace

Značku Jacquemus založil francouzský designér Simon Porte Jacquemus v roce 2009. Netoužil jen navrhovat a vyrábět oblečení, ale chtěl vytvořit ódu pro svou zesnulou matku. Nechal se inspirovat jeho rodným Provensálskem, vzpomínkami na dětství a spojil svou nostalgii s minimalistickou eleganci a dětskou hravostí, připomínající atmosféru letních dnů strávených na venkově. Stopu v jeho výtvorech zanechala i stará Simonova práce prodavače pro značku Comme Des Garçons, jejíž vliv můžete vidět ve více kolekcích. Jeho designy začaly přitahovat pozornost v pařížském módním světě a v roce 2012 dostal nabídku na malou prezentaci své práce během Pařížského týdne módy, po které okamžitě zazářil a začal si budovat renomé.

Pouze prvotřídní materiály

Jacquemus pečlivě dbá na kvalitu a udržitelnost každého jednoho výtvoru. Používá výhradně prvotřídní materiály, jako je bavlna, hedvábí nebo len, pocházející z etických a ekologických zdrojů. Velká část produkce probíhá v Evropské unii, čímž se značka snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí.

Ikonické a jedinečné kousky

Mezi nezaměnitelné výtvory pod záštitou Jacquemusu patří mikroskopické kabelky, oversized slamáky a sluneční brýle s výraznými rámy. Tyto kousky se staly symbolem značky a jsou oblíbené mezi celebritami a influencery. Kromě nich značka nabízí také širokou škálu jedinečných oděvů, které se vyznačují promyšlenými siluetami, překvapivými detaily a odvážnými barevnými kombinacemi. Každá módní přehlídka je jiný příběh a ukázkou kreativity svým vlastním a unikátně estetickým způsobem. Jih Francie je nevyčerpatelným zdrojem inspirace, ze kterého jednotlivé kousky vždy obsahují půvabnou dávku surrealismu.

Oděvy pro každého z vás

Jacquemus nabízí širokou škálu produktů od oblečení a doplňků až po obuv a parfémy. V kolekcích naleznete kousky pro každou příležitost, od ležérního outfitu na pláž až po elegantní večerní look. Na své si přijdou muži i ženy a všichni si mohou vybírat buď kousky, které je oslní, nebo se nechat obléct do úspěšných kolekcí. Ať už hledáte nadčasové kousky do vašeho šatníku nebo chcete oživit svůj outfit originálním doplňkem, Jacquemus má pro vás to pravé.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY ZNAČKY JACQUEMUS

 

3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem