Pánská trička

Jen stěží bychom hledali univerzálnější kousek pánského šatníku, než je pánské tričko. Jedná se o ikonu všech ikon, která tvoří naprostý základ pánské módy. Nezáleží na tom, jakému fashion stylu dáváte přednost, jelikož bez opravdu kvalitních pánských triček se zkrátka nelze obejít. Vůbec nejpopulárnější stále zůstává kvalitní pánské bavlněné tričko, ve kterém se budete cítit maximálně komfortně i po celodenním nošení.

Pánská trička jako základ jakéhokoliv outfitu

Pánská trička mají tu výhodu, že se hodí k jakémukoliv pánskému oblečení. A to doslova. Můžete je obléct k džínám, teplákům, šortkám i elegantním kalhotám. Neutrální bílé pánské tričko a černé pánské tričko jsou ideální pro každodenní nošení do města i do práce. Barevnější trička oblečte pro volnočasové aktivity. Luxusní pánská trička pro muže bez výraznějších barevných nápisů se hodí do kanceláře i pro všechny pracovní povinnosti. Zejména pak značková pánská trička, se kterými nemůžete nikdy udělat chybu.

Materiál pánských triček nikdy nepodceňujte a vždy si snažte dopřát jenom to nejlepší! Tip: Jaká trička vybrat a jak je kombinovat jsme pro vás sepsali do blogového článkuOblíbenou kategorií jsou pánská polo trička mající rafinovaný, sportovně - elegantní design. Hodí se tak pro formální i sportovní příležitosti a vždy v nich budete vypadat perfektně. Mezi muži jsou pánská polo trička stále populárnější a jistě si je oblíbíte i vy.

Oblíbená značková pánská trička

Rádi byste si nějaké moderní pánské tričko pořídili, ale stále váháte, po jakém sáhnout? V nabídce 10k naleznete pánská trička všech značek, stylů, barev i střihů. Záleží jen na vás, zda dáte přednost pánskému tričku s krátkým rukávem, oversized pánskému tričku, černému pánskému tričku nebo třeba pánskému tričku s barevnými potisky. Velmi žádaná jsou mezi muži značková pánská trička. Především pánské tričko Dolce Gabbana, pánské tričko Balenciaga, pánské tričko Philipp Plein či třeba Dsquared2 tričko pro muže. Záleží pouze na vás, jaké vyberete. 

Nabídka 10k je skutečně pestrá a každý muž si v ní najde to své. Kromě pánských triček si zde můžete pořídit i pánské bundy, pánské boty a jakékoliv jiné pánské oblečení.

 

180 položek celkem
gucci 1921 beige tricko (1)
+ další
12228/L
Nahoru
Další produkty