Dámské šátky

Rafinovaně přehozený přes rameno, omotaný kolem krku, zavázaný jako čelenka, opasek či turban. Dámský šátek má všestranné využití. Luxusní či přírodní materiály jemných šátků v nepříznivém počasí chrání před chladem a v teplém počasí zase před slunečními paprsky. Dámskému oblečení však v každém případě dodávají exkluzivní šmrnc díky pečlivě vybíraným látkám, originálnímu designu a nepřehlédnutelným logům. 

Dámský šátek pro každé roční období

Jak nosit šátek? Pomocí dámského šátku dodáte svému zevnějšku nádech elegance, a navíc tak udržíte tělo v teple během chladnějších dnů. Naopak v létě šátek představuje skvělý doplněk, který můžete uvázat do vlasů, omotat kolem rukojeti kabelky nebo lze šátek na hlavu využít jako ochranu před sluncem. Dámské šátky a šály zkrátka mají v šatníku žen široké spektrum využití. Jedná se tak o dámský doplněk, který by neměl chybět ani vám. Podobně jako s kabelkami pomocí něho lze vdechnout outfitu zcela nový rozměr. 

Luxusní hedvábný šátek a kašmírový šátek

Čím dál více oblíbený je mezi ženami kašmírový šátek a hedvábný šátek. A to hlavně díky příjemnému materiálu, který jako kdyby hladil pokožku. Co se týče barev, favority jsou neutrální šátky, ale nouze není ani o ty v pestrých odstínech. Hitem číslo jedna zůstává černý šátek poskytující nespočet způsobů nošení. Pokud zvolíte kvalitní šátek dámský od značky Givenchy či Moschino, využijete ho k šatům, teniskám, džínám i každému typu dámských bot.

 

3 položek celkem