Pánské cestovní tašky

Nezapomeňte dbát o svůj vzhled a image i na cestách. Ať už se chystáte na dovolenou, služební cestu, školení nebo výlet s přáteli, je dobré mít prostornou, reprezentativní a kvalitní cestovní tašku. Není pochyb o tom, že gentlemani si na kvalitní design a kompaktnost svých doplňků potrpí stejně jako ženy, a tak renomované značky dbají na skladnost, odolné materiály a atraktivní designové provedení cestovních tašek víc než kdy dřív. 

Praktická a stylová kožená cestovní taška 

Sortiment 10k přináší luxusní cestovní tašky v různých variantách materiálů i velikostí, díky čemuž si jednoduše můžete vybrat přesně takovou, jaká se vám bude nejlépe hodit. Za nejoblíbenější je považována kožená cestovní taška pánská, která nejenže je praktická, ale navíc skvěle vypadá. Co se týče barev, na trhu jsou k dostání velké cestovní tašky v nejrůznějších módních odstínech, zejména pak v černé, bílé, hnědé a tmavě modré. Vedle ale nešlápnete ani s barevnou cestovní taškou s motivy. 

Pánská cestovní taška jako módní doplněk

Jestliže si během svých cest chcete dopřát skutečný komfort, bez luxusní kožené cestovní tašky se neobejdete. Výhodou je, že se jedná o doplněk, kterému to sluší s celým pánským šatníkem. Nemusíte se proto bát, že by vám cestovní taška neladila s oblekem, džíny a tričkem nebo teplákovou soupravou. Naopak, váš outfit díky cestovní tašce dostane zcela nový rozměr.

 

1 položek celkem